öncelikle selamlar

öncelikle selamlar

Merhaba bu siteye paylaşacağım ilk yazım. Güzel günler için uğraşıyorum, kendi yolumu çiziyorum. Daha küçük yaşlarda paylaşmanın ne kadar cömert, paylaşınca eksilmeyip daha da artacağını söylemeleri güzel bir eylem olduğunu bana anlatmasalardı eminim buralara gelemezdim. Sanki nerelere gelmişim de bunları abartarak yazıyorsun vs diyebilirsiniz ama haksızsınız. Kendimi mutlu hissettiğim yerdeyim.

Hem paylaşmanın hem de görmenin ne kadar önemli olduğunu çok küçük yaşlarda fark edebildim. Tabii ki toplum her şeydir. Topluma güzellikler sunarsan toplumda güzel yerler edinirsin. Elbette amacım bu. Fotoğrafçılığa başladığım andan itibaren görebilmenin zevkini yıllardır yaşıyorum. Bunu içimde çevremde de yaşatmak istiyorum. İnsanlık hayal kurmalı. Güzeli ve görmenin hayallerini her an paylaşabilmeli. Ben de görebildiğim her güzelliği paylaşmak adına bu kişisel blog sayfamı açtım.

Her şeyin bir zamanı var. Bunu bırakın hayat karar versin. Sabırsızlık en kötü histen biri bence. Sabırla bekleyip her şeyin yoluna girmesiyle beraber kişisel girişimleri vaktinde yapmak gerekir. Emeğin ağırlığını ölçemeyiz. Emek verilen işlere paha biçemeyiz. Emeğimizi güzelliklerle taçlandırmak sanattır aslında. Sanatı hayatımızın her yerinde taşıyoruz. Etrafa bakındığımızda tüm doğa güzelliklerinde Allah’ın imzasını görürüz.

Bakmak, gerçekten acizliktir. Aklın kullanılması farz olduğu gibi görmek de ayrı bir amaç olmalı 😀 Bakmayıp gördüğümüz her pencerede güneşiniz hiç batmasın 😊

Bir yanıt yazın